IndeksCalendarEventsFAQUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Niech ten ogień wiecznie płonie

Go down 
AutorWiadomość
Liriel

avatar

Liczba postów : 18
Points : 28
Reputation : 0
Join date : 20/11/2017

PisanieTemat: Niech ten ogień wiecznie płonie   Nie Gru 24, 2017 10:32 pm

Rozkminy fabularne

Po rozkręceniu rewolucji R&R uciekają do Orlais, kryjąc się w posiadłości de Vaubanów. Rodzice Reynarda przyjmują informacje o jego poczynaniach cokolwiek spokojnie, choć z pewnością czeka ich wiele ciężkich rozmów. Ostatecznie jednak rodzice stają murem za swoim synem i jego kochanką.
Stawia to całe Orlais w mocno nieciekawej sytuacji. Cesarzowa Celene stara się zażegnać konflikt, nim naprawdę się rozpocznie, oferując Zakonowi wydanie więźniów - na co sam Zakon przystaje, nie rezygnując jednak z chęci zgarnięcia majątku de Vaubanów. Co prawda, po wyklęciu Reynarda nie ma już praw do dziedzictwa jego przodków, podnosi jednak argument, że jest to odszkodowanie w zamian za straty poniesione w wyniku rewolucji, którą rozpętał, między innymi, właśnie Reynard.
Cesarzowa nie chce pozwolić Zakonowi na przejęcie tak znacznej części swojego kraju, w dodatku jego najżyźniejszej części; sami de Vaubanowie odmawiają zaś współpracy z kimkolwiek.

Roseekepowie, dotychczas całkowicie wypięci na Reevę, otwarcie i z całą mocą potępiają postępowanie swojej potomkini, jak i całą rewolucję. Włażą w tyłki Zakonowi, który daje im jakieś guzik warte, ale prestiżowe stanowiska w swoich szeregach - a oni zaczynają własne, prowadzone we współpracy, ale niezależne polowanie na Reevę i Reynarda.

Odnośnie Reevy

Odnośnie Reynarda

Rodzina de Vaubanów posiada znaczne ilości zdatnych do uprawy ziem w Orlais, co stanowi znaczną część ich dochodów - zarówno w kontekście handlu zbożem, jak i danin pozyskiwanych od uprawiających ziemie chłopów. Za majątek rodzinny odpowiada teraz przede wszystkim Armand, od niedawna zaręczony z córką wpływowego orlezjańskiego szlachcica. Małżeństwo zostało bezproblemowo zaaprobowane przez rodziców zakochanych - ojcowie obu narzeczonych znają się z dworu cesarzowej Celene, gdzie jeden z nich pełni funkcję ministra, drugi zaś - bezpośredniego doradcy królowej. W sprawy dworu zaangażowana jest także lady Isabelle Fleur de Vauban, wieloletnia ambasadorka Orlais w Antivie, obecnie nadzorująca korespondencję prowadzoną z tymże państwem.
Najmłodsza z de Vaubanów, Belle Cerice, pobiera nauki w Val Royeaux, a za parę lat dołączy do niej także (5-letni teraz) Philippe.


matka - Isabelle Fleur
ojciec - Leverett Yves
młodszy brat - Armand Maurice
młodsza siostra - Belle Cerice
najmłodszy brat - Philippe Louis
Powrót do góry Go down
 
Niech ten ogień wiecznie płonie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dom Osobliwości :: Ustalenia-
Skocz do: